Inwestycja w domy jednorodzinne do podziału na mieszkania – Wola Justowska

  • 10 czerwca 2019
  • 1,000,000 PLN

Szczegóły

Poszukujemy inwestorów do współpracy. Posiadamy potrzebne doświadczenie i kompetencje celem przeprowadzenia inwestycji polegającej na zakupie domów jednorodzinnych w topowych lokalizacjach oraz wydzielanie z nich mieszkań. Kupujemy hurtem powierzchnie, a po podziale i  wydzieleniu lokali, sprzedajemy tzw PUM – powierzchnie użytkową mieszkalną.

Poniżej jedna z przykładowych inwestycji.

Dom z ogrodem w rejonie ulicy Słonecznikowej na Woli Justowskiej w Krakowie. Wola Justowska to krakowskie Beverly Hills.
Nasza inwestycja to sam początek Woli, ulicy Piastowskiej, niedaleko rzeki Rudawy. Świetna lokalizacja.
Działka która przynależy do nieruchomości ma 4 ary i jest działką narożną. Stwarza to doskonałe warunki do wykonania miejsc postojowych, dostępnych z dwóch ulic.. Nie tracimy
miejsca na dojazdy do miejsc parkingowych.
Obecnie powierzchnia domu to około 186 m2 PU. Dom z 1980 roku, wybudowany z cegły. Dom jest do generalnego remontu..
Zaletą jego jest umieszczenie klatki schodowej która obsłuży niezależnie poszczególne piętra budynku.
KLUCZOWA INFORMACJA – Dom można podzielić i wydzielić z niego trzy lub cztery apartamenty, całość będzie miała około 227 m2 PUM.
Na dzień dzisiejszy obiekt kosztuje 1 200 000, ale uważamy ze można go kupić za 1 000 000- 900 000 pln. Szacujemy remont na około 2000-2500 pln/m2. Tak by otrzymać wysoki standard. Zysk z inwestycji 1-1,2 mln pln. Czas inwestycji 3-6 miesięcy, łącznie ze sprzedażą.

Szczegóły do omówienia na spotkaniu. Jest wiele aspektów które musimy przedstawić. Jesteśmy przekonani ze przy tym stopniu zaangażowania finansowego to najlepszy zwrot z inwestycji.

Informacje podstawowe

  • Dom

Wyposażenie

Widok na mapie